Telefon: +461 631 333

Ve středu 12. dubna se prvňáčci zapojili do preventivního programu „Veselé zoubky“, který nám nabídla společnost dm drogerie markt s.r.o. Cílem programu je pomoci dětem a jejich rodičům zorientovat se v oblasti správné péče o chrup dětí a prevence zubního kazu. Tento preventivní program vede děti k tomu, aby jejich návyky v péči o chrup byly co nejsprávnější a aby se děti dokázaly společně se svými rodiči o své zoubky dobře starat. Děti se hravou formou dozvěděly např. jak si správně vyčistit zoubky, co je to zubní plak nebo zubní kaz, kolik zubů má zdravý dětský chrup atd.

Žáčky velmi potěšil preventivní balíček se zubní pastou, zubním kartáčkem, žvýkačkou bez cukru a přesýpacími hodinami pro odměření minimálního času potřebného k důkladnému vyčištění chrupu. Domů také dostali samolepku, kterou si mohou nalepit v koupelně, aby měli správný postup čištění zoubků stále před očima.