Telefon: +461 631 333

Protože současná situace nám neumožňuje navštěvovat kulturní vystoupení, uvítali jsme nabídku Kino Alex 3D s promítáním 3D kina na naší škole.  Pán si přivezl 3D projektor, reproduktory a aktivní 3D brýle.

Se žáky  1., 2. a 3.třídy jsme se přenesli do podmořského světa korálových útesů. Pozorovali jsme,  jak kolem nás plavou želvy a pátrají po potravě. Nahlédli jsme  do bezčetných jeskyní a puklin, které slouží jako útočiště hejnům pestrobarevných ryb.

Žáci 4. a 5.třídy sledovali film Dinosauři.

Všichni jsme měli možnost se stát součástí světa, v němž vládnou dinosauři. Vydali jsme se na neopakovatelnou výpravu zpátky v čase, na které jsme poznávali příběhy doslova nadživotních proporcí. Seznámili jsme se s historií, vývojem i příčinami vymření největších známých dinosaurů na světě a také s neuvěřitelnými paleontologickými objevy moderní doby. Film vznikl v úzké spolupráci s významnými vědci a díky využití nejmodernějších digitálních technologií v něm ožila ta nejneuvěřitelnější zvířata, která se kdy procházela po Zemi. Při sledování tohoto filmu jsme si uvědomili prchavost našich životů i to, jak dlouhou dobu byla Země neporušená, čistá a za jak velmi krátkou dobu ji člověk dokázal změnit a poškodit.