Telefon: +461 631 333

V úterý 6. září jsme opět zahájili plavecký výcvik v Plavecké škole Polička. Po úvodním poučeni o bezpečnosti se žáci rozdělili, podle svých schopností, do dvou družstev na plavce a neplavce. Každou lekci plavání si chlapci i děvčata báječně užili. Zkušeným plavčicím se se svým přátelským přístupem podařilo u všech začínajících žáků odbourat prvotní obavy z vody. S pomocí pestrých barevných plaveckých pomůcek hravě zvládali pohyb ve vodě. Žáci se učili např. splývat, plavecký styl prsa, znak nebo kraul, potápět i skákat ze  tří metrového skokanského můstku. A také po každé lekci si mohli odpočinout ve vířivce. Na konci výcviku si všichni změřili výkony a každý si odnesl “mokré“ vysvědčení, ale především nové zkušenosti a dovednosti, které budou v životě určitě potřebovat.