V pondělí 28. 6. přijela část žáků do školy na jízdních  kolech. Tento den se totiž konala cyklistická soutěž zručnosti. Místní ochotně zapůjčili kola dojíždějícím a všichni se na trati prostřídali. Jako tradičně zahajoval trasu slalom mezi kužely následovaný průjezdem úzkou uličkou. Nejtěžší částí bylo převážení kelímku s vodou a na závěr potrápilo naše šikulky´´esíčko´´ vytyčené lanem. Při závěrečném hodnocení jsme byli až překvapení, jak těsné byly výsledky. Počasí nám přálo, na závodníky shlíželo sluníčko, a aby jim nebylo tak horko, občas se zahalilo mírným mráčkem. Při vyhlašování vítězů byli nakonec odměněni všichni závodníci. Za svojí snahu, nadšení a dodržování bezpečnosti si jí zasloužili.