Telefon: +461 631 333

V pátek 24. 6. se konal v Dolním Újezdu již 8. ročník Poháru v malé kopané pro žáky 1. -3. tříd. Chlapci z naší školy se na tento turnaj každý rok velmi těší a také se pečlivě připravují. Protože máme málo fotbalistů, museli se zapojit také kluci z 4. a 5. třídy.

Do letošního ročníku se zapojilo 7 družstev z okolních škol z Budislavi, Čisté, Dolního Újezdu, Morašic, Osíka, Trstěnice a Vidlaté Seče. Všichni porovnali své síly ve vzájemných zápasech. Malí fotbalisti bojovali ve velmi teplém počasí s obrovským nasazením a velkou chutí dát co nejvíc gólů. I naši kluci se velmi snažili. Dali do všech vzájemných zápasů všechny síly, které měli a ve velké konkurenci skončili na 6. místě. A kdo reprezentoval naši školu? Byli to Jeník Šilar, Vojtík Nádvorník, Lukáš Hofman, Lukáš Boštík, Marťa Čejka, Kuba Boštík, Terezka Čejková, Šíma Šilar a Míra Štěpánek. Hráli jste skvěle, i když jste nevyhráli!