Telefon: +461 631 333

Ve čtvrtek 4. listopadu rozzářila Vidlatou Seč spousta světýlek. Nebyly to ale světlušky, ani hvězdičky. Byly to naši žáci a ostatní děti se svými barevnými lampionky a lucerničkami. Nejdříve jsme se přivítali před školou recitací podzimních básniček. Při přednášení na žáky dohlížely strašidelně vydlabané dýně, a když se poté vydali na cestu vesnicí, provázely je zas světýlka svíček. Dýně i lahve na svíčky zdobili žáci sami a užili si u toho spoustu legrace. Trasa vedla tentokrát jinudy než v předchozích letech a byla obohacená i dvěma zastávkami. Na první se všichni zvěčnili podpisem či obrázkem na velké černé čtvrtce a posilnil se na cestu malou sladkostí. Na druhé zastávce byla sladká odměna za proběhnutí slalomu mezi světýlky. A na závěr si každý mohl něco přát při vypouštění svíčky na hladinu požární nádrže. Krásnou atmosféru dokreslovaly spousty hvězd na obloze. Byli jsme moc rádi, že nám počasí přálo a akce se vydařila na jedničku.