Telefon: +461 631 333

Rytmy ze sběrného dvora přijely rozeznít naší školu před jarními prázdninami. Pan bubeník David Andrš přivezl několik plastových barelů různé velikosti a výšky, rozestavěl je po třídě a každý žák dostal pár paliček vyrobených z dřevěných tyček a tenisáků. Na úvod se každý ze žáků představil a řekl co má rád. Po seznamování následovala jednoduchá rytmická cvičení, která se postupně spojila v melodie známé písničky Skákal pes přes oves. Děti si užili také improvizace a volné tvorby. Kromě plastových barelů mohly žáci hrát i na rendlíky, kastroly a plecháčky rozmístěné po zemi. Pan Andrš  byl také vybaven mikrofonem, reproduktorem a protihlukovými sluchátky, které jsou při jeho práci nutností. Rachot bubnů střídal veselý smích dětí, a když workshop skončil, nikomu se nechtělo paličky odložit. Všichni se těší na jeho další návštěvu.