Telefon: +461 631 333

Pondělní dopoledne dne 10.6. nám přijeli vyplnit hudbou učitelé ze Základní umělecké školy ze Zruče nad Sázavou. Naši školu navštívili již po několikáté a vždy mají v rukávu nový úžasný pořad. Ten letošní se jmenoval Z pohádky do pohádky a byl tedy plný písní ze známých filmových pohádek. Filip, v roli prince, musel spolu s dětmi hádat, jak se jmenovala princezna, která mu tančila na melodie hrané na rozličné hudební nástroje. Některé hádanky byly velice lehké a všichni hned volali jména princezen, které představovaly dívky vybrané z našich tříd. Jindy zas žáci znali název pohádky, ale na princeznino jméno si ne a ne vzpomenout. Hudebníci nám předvedli nejen klasické nástroje, ale i ty doma vyrobené, a to například z odpadních trubek. Všichni se aktivně podíleli zpěvem, tancem i hrou na hudební nástroje. Již teď jsme napnutí, čím nás překvapí příští rok.