Telefon: +461 631 333

V úterý 27. 2. jsme se zúčastnili v městské sportovní hale v Litomyšli turnaje v přehazované školních družin. Sportovního klání se zúčastnilo přibližně 100 dětí ze 4 základních škol: II. ZŠ Litomyšl, ZŠ Cerekvice nad Loučnou, ZŠ Vidlatá Seč a pořádající ZŠ T. G. Masaryka Litomyšl. Celkem bylo odehráno 71 zápasů ve třech věkových kategoriích na čtyřech hřištích. Turnaj byl velmi vyrovnaný a žáci naší školy si vedli velmi dobře. V kategorii 2. tříd jsme skončili na 4. místě a v kategorii 3. tříd na 2. a 8. místě. Celé odpoledne jsme si užili. Fandili nám nejen naši nehrající spolužáci, ale také pár rodičů a bývalí žáci naší školy. Moc jim děkujeme za úžasnou atmosféru a podporu.

Na konci turnaje se vyhlásilo jen umístění na prvních místech a všechny děti byly odměněny medailí a drobností. A protože děti z naší školy si vedly velmi dobře, tak jsem si pro ně připravili ještě jedno vyhlášení, a to ve škole, kde každý dostal diplom, sladkou odměnu a velký potlesk!