Telefon: +461 631 333
Základní škola Vidlatá Seč

Také v letošním roce před pozimními prázdninami nás čekalo vytoužené spaní ve škole.

Po večeři kolem šesté hodiny se děti vrátily opět do školy se spacími pytli a plyšáčky. Každý si připravil své místo na spaní a pak se mohlo vyrazit za dýněmi. Děti se rozdělily do tří skupin a každá si vyřezala dýni podle své fantazie. Mezi tím ještě krájely čtvrtou dýni na dýňový kompot. Po dobře vykonané práci čekala na děti sladká odměna v podobě napečených dobrot od maminek. Samozřejmě nesměla chybět tradiční pohádka na dobrou noc. Letos si děti odhlasovaly pohádku „S čerty nejsou žerty“.

Po pohádce následovala večerní hygiena a spaní.

Ráno, když se všechny děti probudily, následovala ranní hygiena, uklízení tříd a zdravá snídaně. Po snídani si děti stihly chvilku pohrát ve školní družině a pak už hurá za Zdravou 5!