Telefon: +461 631 333

Už je tomu 12 let, kdy jsme byli poprvé na škole v přírodě. V tomto roce jsme jeli do Nekoře u Pastvinské přehrady.

Hned první den jsme podnikli výlet na blízkou přehradu Pastviny. Druhý den jsme měli naplánovaný výlet na Zemskou bránu a dělostřeleckou tvrz Bouda. Protože nám dopoledne svítilo sluníčko, výlet na Zemskou bránu k Pašerácké stezce se vydařil. Bohužel, odpoledne začalo pršet a výšlap ze Suchého vrch na Boudu se neuskutečnil. Děti měly veliké mrzení, ale někteří rodiče  jim hned večer slíbili návštěvu tvrze  o prázdninách. Ve středu jsme hned po snídani zdobili společně bílá trička. Měli jsme připravené šablony srdíček a horkovzdušných balónů.  Trička se dětem moc povedla. Odpoledne jsme jeli do Letohradu, kde jsme měli domluvené vzdělávací programy pro děti. Jednalo o programy, které se týkaly dávných řemesel. Protože byly děti hodné a počasí nám přálo – svítilo opět sluníčko, daly si děti na náměstí v Letohradě výbornou zmrzlinu. Čtvrteční výlet byl také za slunečného počasí. Jeli jsme do Častolovic, kde jsme navštívili zámek a Mini ZOO. Také jsme obdivovali krásnou květinovou výzdobu a přilehlý park, který je plný překrásných zákoutí, starých stromů a krásných květin. Jako každý den, tak i dnes, si děti po návratu na ubytování mohly hrát na přilehlém hřišti. Dnešní večer byl ale  trošku jiný, protože sportování venku jsme ukončili dříve a konala se  diskotéka. Na ní mohly děti předvést svoje taneční umění. Škola v přírodě se nám vydařila. Děti byly hodné a všichni jsme si to společně užili.