Dne 21.1.2017 se konal tradiční dětský karneval. Tentokrát na téma duchové. Ti doprovázeli děti, které přijely  ze širokého okolí, během celého odpoledne. Děti soutěžily v různých disciplínách, tančily a skotačily. Také si mohly koupit losy, na které vyhrály krásné ceny. Mezi nimi byly stavebnice, puzzle, hračky, ale i dort. Cen bylo opravdu dost, tak snad nikdo neodcházel z karnevalu smutný, že nic nevyhrál. Během celého odpoledne se všichni občerstvovali výbornou kofolou, ale i úžasným cukrovím, které napekly maminky a babičky dětí z místní školy. O výzdobu sálu se postarala místní základní škola. Na všechny dávaly pozor  čarodějnice a duchové. Děkujeme rodičům, kteří se zapojili do příprav  a organizace této akce.