V pátek 30. ledna po rozdání vysvědčení nás navštívil mim, pan Kačer, který již u nás vloni byl se svým programem 100 let republiky a sklidil s ním velký ohlas. Nyní si pro nás připravil vystoupení s názvem ,,Řemeslo má zlaté dno.“ Představil tak žákům  veselou formou svět okolo nás, lidskou práci, co vše krásného mohou na svět přivést lidské ruce. Představil nám nejen současná řemesla, ale i řemesla zanikající a pro žáky tedy zcela neznámá. Jeho vystoupení bylo připraveno tak, aby si žáci uvědomili, že veškeré věci, které používají, někdo musel vymyslet a vyrobit. Chtěl, aby také pochopili, že když někdo něco umí a dělá to poctivě, zaslouží si ocenění. Jak to umí, vtahoval žáky do děje a všichni jsme se moc zasmáli a pobavili.